Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde Groep 1 1

Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde Groep 1 1

Balans thuis

Team G P
1 DWS Oosterpoort 3 (zaal) 1 3
2 VC Trynwalden 2 (zaal) 1 3
3 Roden 3 (zaal) 1 3
4 GAVC 2 (zaal) 1 3
5 Workum 4 (zaal) 1 3
6 Futsal Emmeloord/ Boomsma 4 (zaal) 1 3
7 WMC/ EP De Treffer 2 (zaal) 1 3
8 Futsal Heerenveen 5 (zaal) 1 3
9 Futsal Emmeloord 2 (zaal) 1 3
10 DVC Appingedam 1 (zaal) 1 3
11 Futsal Buitenpost/The Point 2 (zaal) 1 3
12 SV Bedum 1 (zaal) 1 1
13 REUZ 3 (zaal) 1 1
14 Blauw Wit '34 2 (zaal) 0 0
15 Farmsum 1 (zaal) 0 0
16 Friesland 4 (zaal) 0 0
17 Futsal Dragten 7 (zaal) 0 0
18 Futsal Frisia 4 (zaal) 0 0
19 Futsal Frisia 5 (zaal) 0 0
20 Futsal Heerenveen 3 (zaal) 0 0
21 Futsal Winsum 4 (zaal) 0 0
22 FVC 2 (zaal) 0 0
23 G.S.F.V. Drs. Vijfje 24 (zaal) 0 0
24 Gieten 2 (zaal) 0 0
25 Groningen 2 (zaal) 0 0
26 Hollandscheveld 1 (zaal) 0 0
27 Hollandscheveld 2 (zaal) 0 0
28 HZVV 2 (zaal) 0 0
29 LTC 3 (zaal) 0 0
30 LTC 4 (zaal) 0 0
31 LTC 8 (zaal) 0 0
32 Nieuw Roden 4 (zaal) 0 0
33 ONT/CHZ 1 (zaal) 0 0
34 PKC'83 4 (zaal) 0 0
35 Potetos 1 (zaal) 0 0
36 Real Camaradas 3 (zaal) 0 0
37 SC Loppersum 1 (zaal) 0 0
38 Sporting Emmen 2 (zaal) 0 0
39 Steenwijker Boys 1 (zaal) 0 0
40 VVK 1 (zaal) 0 0
41 WMC 3 (zaal) 0 0
42 Workum 2 (zaal) 0 0
43 Workum 5 (zaal) 0 0
44 zvv De Slingerij 2 (zaal) 0 0
45 VV Balk 2 (zaal) 0 0
46 Twedo 2 (zaal) 1 0
47 Peize 1 (zaal) 1 0
48 ONS Sneek 1 (zaal) 1 0
49 ZZVV 1 (zaal) 1 0
50 Golden Oldies 1 (zaal) 1 0
51 SV Bedum 6 (zaal) 1 0
52 ACV 1 (zaal) 1 0
53 Hoogeveen 3 (zaal) 1 0
54 SV Bedum 3 (zaal) 1 0
55 REUZ 2 (zaal) 1 0
56 DVC Appingedam 3 (zaal) 1 0
57 Futsal Buitenpost/The Point 4 (zaal) 1 0
58 Asser Boys 2 (zaal) 1 0
59 Surhuisterveen 1 (zaal) 1 0

Balans uit

Team G P
1 Gieten 2 (zaal) 1 3
2 Real Camaradas 3 (zaal) 1 3
3 Futsal Winsum 4 (zaal) 1 3
4 Farmsum 1 (zaal) 1 3
5 G.S.F.V. Drs. Vijfje 24 (zaal) 1 3
6 LTC 3 (zaal) 1 3
7 Hollandscheveld 1 (zaal) 1 3
8 Potetos 1 (zaal) 1 3
9 HZVV 2 (zaal) 1 3
10 Workum 2 (zaal) 1 3
11 Futsal Frisia 5 (zaal) 1 3
12 zvv De Slingerij 2 (zaal) 1 3
13 Hollandscheveld 2 (zaal) 1 3
14 LTC 4 (zaal) 1 3
15 Groningen 2 (zaal) 1 1
16 Nieuw Roden 4 (zaal) 1 1
17 ACV 1 (zaal) 0 0
18 Asser Boys 2 (zaal) 0 0
19 DVC Appingedam 1 (zaal) 0 0
20 DVC Appingedam 3 (zaal) 0 0
21 DWS Oosterpoort 3 (zaal) 0 0
22 Futsal Buitenpost/The Point 2 (zaal) 0 0
23 Futsal Buitenpost/The Point 4 (zaal) 0 0
24 Futsal Emmeloord 2 (zaal) 0 0
25 Futsal Emmeloord/ Boomsma 4 (zaal) 0 0
26 Futsal Heerenveen 5 (zaal) 0 0
27 GAVC 2 (zaal) 0 0
28 Golden Oldies 1 (zaal) 0 0
29 Hoogeveen 3 (zaal) 0 0
30 ONS Sneek 1 (zaal) 0 0
31 ONT/CHZ 1 (zaal) 0 0
32 Peize 1 (zaal) 0 0
33 PKC'83 4 (zaal) 0 0
34 REUZ 2 (zaal) 0 0
35 REUZ 3 (zaal) 0 0
36 Roden 3 (zaal) 0 0
37 Sporting Emmen 2 (zaal) 0 0
38 Steenwijker Boys 1 (zaal) 0 0
39 Surhuisterveen 1 (zaal) 0 0
40 SV Bedum 1 (zaal) 0 0
41 SV Bedum 3 (zaal) 0 0
42 SV Bedum 6 (zaal) 0 0
43 Twedo 2 (zaal) 0 0
44 VC Trynwalden 2 (zaal) 0 0
45 WMC/ EP De Treffer 2 (zaal) 0 0
46 Workum 4 (zaal) 0 0
47 Workum 5 (zaal) 0 0
48 ZZVV 1 (zaal) 0 0
49 FVC 2 (zaal) 1 0
50 Futsal Heerenveen 3 (zaal) 1 0
51 WMC 3 (zaal) 1 0
52 VVK 1 (zaal) 1 0
53 Futsal Dragten 7 (zaal) 1 0
54 VV Balk 2 (zaal) 1 0
55 Friesland 4 (zaal) 1 0
56 Futsal Frisia 4 (zaal) 1 0
57 LTC 8 (zaal) 1 0
58 Blauw Wit '34 2 (zaal) 1 0
59 SC Loppersum 1 (zaal) 1 0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!