2023/2024 |
35+1 |
1e klasse 28 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+1 |
1e klasse 14 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
3e klasse A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 KO Regio 1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Groep 1 2e ronde KO Regio 1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
2e klasse A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen beker reserve poulefase Groep 1 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2022/2023 |
1 |
2e klasse K |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 KO regio 1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Groep 1 KO regio 1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
2e klasse/3e klasse 2e kl. K/L - 3e kl. A/B/C/D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
2e klasse C |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen beker reserve poulefase Groep 1 24 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen beker reserve 1e ronde Groep 1 1e KO ronde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen beker reserve 2e ronde Groep 1 Tussenronde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen beker reserve 3e ronde Groep 1 KO3 Laatse 16 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
2e klasse D Pr.p. |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 7 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
1e klasse (2e fase) 6 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Hoofdklasse (3e fase) A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+1 |
1e klasse 21 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+1 |
1e klasse 17 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2021/2022 |
1 |
1e klasse E |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
1e klasse/2e klasse 1E - 2I/J |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
1e klasse A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen beker reserve poulefase Groep 1 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
1e klasse/2e klasse 1A - 2A/B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
1e klasse/2e klasse R1A - R2A/B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
1e klasse/2e klasse Finale B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 1 18 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Hoofdklasse A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Hoofdklasse G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Zwaluwen Jeugd Beker O17 poulefase Groep 2 25 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
1e klasse 4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Zwaluwen Jeugd Beker O17 1e ronde Groep 2 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Zwaluwen Jeugd Beker O17 2e ronde Groep 2 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Zwaluwen Jeugd Beker O17 3e ronde Groep 2 1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
1e klasse 1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-2 |
Zwaluwen Jeugd Beker O17 poulefase Groep 3 54 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-2 |
3e klasse 2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-2 |
3e klasse 2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
Zwaluwen Jeugd Beker O15 poulefase Groep 2 17 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
1e klasse 4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
1e klasse P1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+1 |
1e klasse 16 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2020/2021 |
1 |
1e klasse E |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 18 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 KO1 SR1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Groep 2 24 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
1e klasse 4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-2 |
Groep 3 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-2 |
3e klasse 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Hoofdklasse A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Groep 1 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Regio Cup Groep 1 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-2 |
Groep 3 33 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-2 |
3e klasse 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
Groep 2 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
1e klasse 02 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
Regio Cup Groep 1 H |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2019/2020 |
1 |
1e klasse E |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 103 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 KO1 SR1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2018/2019 |
1 |
Groep 1 L099 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
1e klasse E |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 SR1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 SR1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1JM |
Groep 1 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1JM |
1e klasse 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1JM |
Hoofdklasse 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-2 |
Groep 2 26 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-2 |
2e klasse 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-2 |
1e klasse 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2017/2018 |
1 |
Mannen, 1, Groep 1 L099 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen, 1, 1e klasse E |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 SR2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 SR2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 Stn |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
Onder 9, JO9-1, Groep 1 12 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
Onder 9, JO9-1, 1e klasse 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
Groep 1 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
Hoofdklasse 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2016/2017 |
1 |
Mannen, 1, Groep 1 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen, 1, Groep 1 L099 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen, 1, Groep 1 SR 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |